Startowa » Kariera w PoKupar

Kariera w PoKupar

Dołącz do naszej drużyny! Staraj się, daj się zainspirować, twórz.

Jesteśmy kreatywni, zabawni, interesujący. I trochę więcej – marzyciele

Jesteśmy dziennikarzami i gawędziarzami. Marketerzy i projektanci. Programiści i projektanci układów. Walet wszystkich zawodów.

Dużo pracujemy, dobrze się bawimy

Kochamy ciężką pracę. Podoba nam się chiński system 996 工作 制. Gdzie dzień roboczy zaczyna się o 09:00 i kończy o 21:00. I tak – sześć dni w tygodniu.

Głęboko szanujemy ludzi, którzy w ten sposób pracują. Oznacza to, że prawie wszyscy pracownicy chińskich firm internetowych. Jesteście super. Zawsze możesz zrobić więcej niż 40 w 72 godziny.

Zachęcamy do przestrzegania krajowego prawa pracy kraju, w którym się znajdujesz.

Kim jesteśmy teraz zainteresowani

Copywriter-felietonista

Obowiązki: recenzje produktów i usług, pisanie instrukcji, recenzje marki, historia marki.

Wymagania: Wykształcenie specjalistyczne (dziennikarstwo, marketing, filozofia, ekonomia), portfolio artykułów. Języki (opcjonalnie) – ukraiński, rosyjski, francuski, angielski, hiszpański.

Stażysta Copywriter

Obowiązki: opisy towarów, usług, porównanie towarów.

Wymagania: chęć do pracy, umiejętność mówienia i spójnego pisania, znajomość nowoczesnej elektroniki, sprzętu AGD.

Programista iOS – średni

Obowiązki: tworzenie aplikacji, pełny cykl.

Wymagania: doświadczenie lub portfolio.

Wyślij swoje CV do PoKupar

Wyślij swoje CV na adres :  [email protected]

Lub za pośrednictwem formularza opinii.

Nie gwarantujemy, że dostaniesz pracę. Rozpatrzymy Twoje CV, ale zastrzegamy sobie prawo nie odpowiadania na listy. Interesują nas tylko najlepsi kandydaci. Negocjacje dotyczące zatrudnienia lub zamówienia usług rozpoczną się tylko wtedy, gdy uznamy kandydata za godnego. Ta strona nie jest oficjalną ofertą pracy. Podane tutaj informacje to nic innego jak poszukiwanie talentów. Nie posiadamy i nie będziemy mieć wakatów wymagających pilnego obsadzenia.